تفریحات مهیج برای کودکان در پارس سافاری کیش

در پارس سافاری کیش، سرگرمی های بسیاری برای کودکان و والدین وجود دارد. بانجی ترامپولین، شتر سواری، موتور atv و بسیاری سرگرمی دیگر در مجموعه سافاری کیش بهترین تفریحات برای کودکان در این جاذبه گردشگری کیش هستند. علاوه بر آن خانه بازی بچه ها در سافاری کیش با مربی های حرفه ای محلی جهت نگه داری از کودکانی است که شرایط استفاده از این تفریحات را دارند. در نهایت مجموعه پارس سافاری کیش از گزینه هایی است که تفریحات کیش را میتوان در آن در صورت همراه داشتن کودک به شکل گروهی انجام داد.

بازی با دلفین ها و پرندگان در پارک دلفین و باغ پرندگان کیش

برای کودکان حیوانات و پرندگان همیشه جذاب و دوست داشتنی هستند و فرزندان دلبند شما میتوانند از بازی با حیوانات و پرندگان  مجموعه دلفیناریوم کیش و دیدن آن ها نهایت لذت را ببرند و سفر کیش به آن ها هم خوش بگذرد. پارک دلفین کیش با برنامه های عالی و یک تفریح بسیار جذاب برای کودکان و حتی والدینشان است. دیدن دلفین های شیطون، پرنده های زیبا و محوطه سرسبز پارک دلفین کیش خوش گذرانی بسیار جذابی را برای کودکان و خانواده ها به ارمغان می آورد.

غرق کردن کودکان در دنیای آبزیان با کشتی آکواریوم

ماهی ها و زندگی شان در زیر آب یکی از تفریحات کیش بوده که برای بچه ها و بزرگسالان بسیار جذاب است و بیشتر افراد در تور های ویژه کیش بازدید از دنیای زیر دریای نیلگون را فراموش نمی کنند. ماهی های رنگی و مرجان های زیبای جزیره دیدنی هایی هستند که در کشتی آکواریوم کیش میتوانند کودکان را شگفت زده کنند و کودکان از دیدن آن ها ذوق می کنند.

شن بازی با ماسه های سواحل جزیره کیش

در هر سنی که باشیم و هر جنسیتی که داشته باشیم، نشستن کنار دریا و بازی با ماسه های ساحل و ساخت اشکال مختلف با آن ها برایمان بسیار جذاب است. این تفریح هم یکی از سرگرمی های بسیار مهیج و رایگان در کیش است که می توانید به همراه کودکانتان انجام دهید.

مطالب مرتبط